Close window

Parašykite mumsMetalo ir stiklo atitvarų sistemos
Telefono numeris +370 655 85926
El. pašto adresas info@mg-railing.com
LietuvaEnglishNorway

Laiptai tai viena efektingiausių ir svarbiausių privataus namo ar visuomeninio pastato interjero ir exterijero detalių, todėl svarbu tobulai pritaikyti laiptus jiems skirtoje erdvėje. Svarbu, jau statybos pradžioje numatyti ir suderinti laiptų konstrukcijas, kad laiptai būtų patvarūs ir patogūs.
Kiekvieni laiptai yra individualūs savo konstrukcija ir dizainu.  Laiptai Gali buti įvairiu tipu: mediniai, betoniniai, metaliniai, tiesus, sraigtiniai, skirti privačiam namui, biurui ar dideliam visuomeniniam pastatui.

Metaliniai laiptai

Laiptai dažniausiai naudojami visuomeniniuose objektuose, kaip pagrindiniai arba evakuaciniai laiptai, taip pat galimi ir privačiuose namuose, kaip vidaus ar lauko laiptai. Dažniausiai naudojamas modelis, kurio pakopos yra atviros dėžės formos, kurios gali būti užpildomos betonu, parketu, linoleumu, kilimu, medžiu ar bet kokia kita medžiaga. Lauko laiptai yra cinkuojami arba gaminami iš nerūdijančio plieno.

Stikliniai laiptai

Stiklas yra moderniausia interjero detalė, suteikianti laiptams begalinės erdvės pojūtį. Stikliniai laiptai gali būti įvairiausių modelių ir konfigūracijų. Pakopos gali būti padengiamos neslidžia danga.

Mediniai laiptai

Mediniai laiptai gali būti įvairių modelių: atviri, uždari, su posūkiu ir t.t. Priklausomai nuo projekto, pakopos gali būti montuojamos ant laiptasijų arba įleidžiamos į laiptasijas. Mediniams laiptams gali būti naudojama įvairių rūšių mediena, bet rekomenduojame naudoti kietmedį: ąžuolą, uosį, buką.